A nestrašilo a nestrašilo a nestrašilo

pondělí 15. březen 2010 11:39

Konečně potvrzeno. Žádné paranormální jevy, jen podfuky fyzických osob. Ve Strašicích nestrašilo.  Televize NOVA ještě v době, kdy už bylo jasno o co tam kráčí, přiživovala tezi,  že tam přece jen alespoň trochu straší. Investovala do toho přeci tolik vysílacího času! V době, kdy ještě nebylo vůbec jasno, jsem se o strašické čtveráky otřel ve svém článku “O ježibabách a skřítcích” (http://vit.bigbloger.lidovky.cz/c/110101/O-jezibabach-a-skritcich.html). Jak moc jsem se mýlil ponechávám na svých věrných kriticích.
Konečně potvrzeno. Žádné paranormální jevy, jen podfuky fyzických osob. Ve Strašicích nestrašilo.

 

Televize NOVA ještě v době, kdy už bylo jasno o co tam kráčí, přiživovala tezi,  že tam přece jen alespoň trochu straší. Investovala do toho přeci tolik vysílacího času! V době, kdy ještě nebylo vůbec jasno, jsem se o strašické čtveráky otřel ve svém článku “O ježibabách a skřítcích” (http://vit.bigbloger.lidovky.cz/c/110101/O-jezibabach-a-skritcich.html). Jak moc jsem se mýlil ponechávám na svých věrných kriticích.

Televize NOVA ještě v době, kdy už bylo jasno, o co tam kráčí, zoufale přiživovala tezi,  že tam přece jen alespoň trochu straší. Investovala do toho přeci tolik vysílacího času! V době, kdy ještě nebylo vůbec jasno, jsem se o strašické čtveráky otřel ve svém článku “O ježibabách a skřítcích” (http://vit.bigbloger.lidovky.cz/c/110101/O-jezibabach-a-skritcich.html). Jak moc jsem se tehdy mýlil ponechávám na svých věrných kriticích.

 

 

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora