Klíště

pátek 27. květen 2011 15:55

Vystrnadit pana Hušáka z kokpitu Sazky je věc stejně svízelná jako vykroutit klíště z předkožky penisu bojového psa. Zda se to zdaří se dozvíme dnes, zítra, za týden,  doufejme, že ne až za uherský měsíc

Taktika protagonisty  je prostá: zdržovat, zdržovat, zdržovat, piklit, piklit, piklit  a doufat, že protivníkům dojde dech, nebo,  že se mu v mezičase dostane "internacionální pomoci" od směrodatných kmotrů. Snad mu přece jen sklapne a mocensko politické klima v Praze a okolí se  poněkud pročistí.
Sám sebe zřejmě považuje za nepostradatelnou  součást Sazky. Přímo se nabízí parafráze výroku jistého A.H. Jsem součásti Sazky a Sazka je mou součástí.  Jenže Sazka není jeho dítko. Hušák není Baťa ani Škoda, jen človrdík, který zasedl divotvorný hrnec, trochu si na něm zaskotačil a teď jako vzdorovité děcko se nechce vyčůrat, vykakat a jít do hajan.

Taktika protagonisty  je prostá: zdržovat, zdržovat, zdržovat, piklit, piklit, piklit a doufat, že protivníkům dojde dech, nebo, že se mu v mezičase dostane "internacionální pomoci" směrodatných kmotrů. Snad mu přece jen sklapne a mocensko politické klima v Praze a okolí se  poněkud pročistí.

Sám sebe zřejmě považuje za nepostradatelnou součást Sazky. Přímo se nabízí parafráze výroku jistého A.H. Jsem součásti Sazky a Sazka je mou součástí.  Jenže Sazka není jeho dítko. Hušák není Baťa ani Škoda, jen človrdík, který zasedl divotvorný hrnec, trochu si na něm zaskotačil a teď jako vzdorovité děcko se nechce vyčůrat, vykakat a jít do hajan.

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora