Resurrekce Václava Havla.

úterý 20. prosinec 2011 17:50

Smrtí mozku to naštěstí nekončí, aspoň pro některé. Zvláště pro ty, kteří svůj život nedegradovali na pouhou prázdnoou existenci, existenci tržní, bezproblémouvou, kýmkoli nahraditelnou a vlastně zbytečnou.

Za  ždibec věčnosti se draze platí. Je libo obětovat čas, pohodlí, často zdraví, přízeň mocných, někdy dokonce i přízeň přátel?
Smrt Václava Havla uvolnila skrytou sílu jeho ducha. Jeho smrt vyburcovala národ z letargie. Najednou dokázali slušní lidé zaplnit Václavák. Uchvátil je napůl zapomenutý hřejivý pocit nezištné vzájemnosti. Nepotřebujeme náckovské  křiklouny, odborové bosse, partajnické politikáře, ani jiné šejdíře. Jsme tu my Češi, zase po delší době se za sebe nemusíme a nechceme stydět.  Havlův duch nás očistil, teď už se nezastavíme! Nebo si ten vzácný okamžik zas necháme ukrást?
Dobrá zpráva: panu Hájkovi zbývá na Hradě necelých 64 týdnů.

Za ždibec věčnosti se draze platí. Je libo obětovat čas, pohodlí, často zdraví, přízeň mocných, někdy dokonce i přízeň přátel?

Smrt Václava Havla uvolnila skrytou sílu jeho ducha. Jeho smrt vyburcovala národ z letargie. Najednou dokázali slušní lidé zaplnit Václavák. Uchvátil je napůl zapomenutý hřejivý pocit nezištné vzájemnosti. Nepotřebujeme náckovské  křiklouny, odborové bosse, partajnické politikáře, ani jiné šejdíře. Jsme tu my Češi, zase po delší době se za sebe nemusíme a nechceme stydět. Havlův duch nás očistil, teď už se nezastavíme! Nebo si ten vzácný okamžik zas necháme ukrást?

Dobrá zpráva: panu Hájkovi zbývá na Hradě necelých 64 týdnů.

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora