Vaše slovo budiž ano ano, ne ne...

čtvrtek 22. prosinec 2011 15:28

Druhý den státního smutku a na Euportálu parlamentní listy.cz se dále skví pamflet, nazvaný Největší škůdce polistopadového vývoje Václav Havel zemřel. Ať už je to dílo hackerů nebo názor vydavatele, měl by to někdo ošetřit.

 

EUportál se totiž těší otevřené podpoře prezidenta Václava Klause. Uvedený hanopis vyjadřuje myšlenky přesně opačné těm, které včera  zazněly z úst hlavy státu ve Vladislavském sále.
Včasné uhašení možného skandálu je v zájmu samotného prezidenta. Veřejnost by jinak mohla nabýt nesprávného dojmu, že autentické názory nejvyššího ústavního činitele jsou v rozporu s jeho oficiálními proklamacemi.

EUportál se totiž těší otevřené podpoře prezidenta Václava Klause. Uvedený hanopis vyjadřuje myšlenky přesně opačné těm, které včera zazněly z úst hlavy státu ve Vladislavském sále.

Včasné ututlání možného skandálu je v zájmu samotného prezidenta. Veřejnost by jinak mohla nabýt nesprávného dojmu, že autentické názory nejvyššího ústavního činitele jsou v rozporu s jeho oficiálními proklamacemi.

 

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora