Na pomoc pražské mafii

úterý 24. leden 2012 16:13

S pocitem zklamání zjišťuji, že vyzyvatel Bohuslava Svobody, starosta Prahy 11, není totožný s mafi komturem pražské jedenáctky, jehož příjmení pohříchu nekončí na -eček, nýbrž na -oušek. Tonoucí se i stébla chytá, hledám dále, a ejhle, ale ani tenhle se nehodí, je až ze Smíchova a jeho příjmení končí na -čík. Nejde-li o brilantní taktický manévr, pak se, vážení, dopouštíme strategické chyby s nedozírnými následky.

Nelze přece dopustit, aby Praha,  donedávna naše nedobytná pevnost, byla definitivně  a  bez boje vzdána břídilům Nečasova formátu, kteří zcela proti všem zásadám politického boje,  zapomínajíce na zájmy své rodné strany,  jeví  tendenci, dělat občas to, co slíbili voličům!

 

Času je už namále, necelý týden! Nuže vpřed, holoto líná, práskněte  do koní! Cože? No přece do těch svých, bílých. Všude, kde ještě přežívají,  na radnicích, na úřadech,  na policii, na státních zastupitelstvích, v armádě, třeba i  mezi Romy.

 

Vytvořte hustou atmosféru, skandál musí stíhat skandál,   Breaking News nesmí mizet z obrazovky Novy.  Fabulovat, fabulovat, fabulovat, nevíte, co to je? Lhát, pitomci, nikdo to stejně nestihne ověřovat.  To by v tom byl čert, aby to nakonec Bohoušek Svobodů nevzdal, tak silné nervy nemůže mít ani nitroděložní ekolog.

 

A kdyby ani to nepomohlo, pak v pravou chvíli zazní povel: "Gardo do boje!" Prozřetelnost ať nám odpustí, co bude následovat.

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora