Sex na absolutně nejvyšší úrovni.

středa 26. prosinec 2012 16:55

Paní Kristina Schröderová, spolková ministryně pro rodinu, přichází s neotřelou myšlenkou, slovo Bůh převést do středního rodu. Tedy v němčině das Gott, místo der Gott

Dodejme monoteistický Bůh.  Antičtí řeckořímští bohové byli bisexuálové, jak (nadzemský) zákon káže.  Jejich milostné hrátky mívaly osudový dopad nejen na jejich mezibožské vztahy, ale i na dějiny lidstva.  Stačí připomenout Trojskou válku, vyvolanou marnivou ješitností  tří grácií, Punské války, spunktované bohyní Juno (Hérou). Tato Jupiterova (Diova) choť, se ostatně neslavně zviditelnila již dříve,  persekucí skvělého hrdiny Herkula (Herakla).  Nedokázala totiž spolknout  manželovu zálibu aplikovat svůj pohlavní nástroj mimo její lůno, nejčastěji do děloh ženských krasavic, manželek vojevůdců, laní, ba i  na SM způsob do mořské pěny.

Ba ještě dnes se najdou tací, kteří dají na božský sex.  Například Hinduisté uctívají bohyni Kali, bohyni matku, bohyni zrodu a smrti. Ostatně myslet na krutou krásnou bohyni ve smrtelné křeči může mít něco do sebe. Právě tak u zvláště bolestivého porodu. Prý až třetina žen při něm dosahuje orgasmu.

S našim Bohem se to má zcela jinak. Žádní jiní bohové ani bohyně ho neobletuji, jen bezpohlavní andělé , světci a světice. Jak andělé tak světci neřkuli světice jsou si vědomi toho, že ani na nebi nemají definitivu, dobře vědí jak dopadl serafín Lucifer (Světlonoš). Ergo monoteistický Bůh (mono nikoli bi) je už ze samotného principu bohem asexuálním, pohlavní úd  by mu jen překážel a mohl by se stát předmětem nejapných vtípků.

Je tu ovšem matka boží, panna Maria.  Její vztah k trojjedinému Bohu je příliš komplikovaný, než aby být postižitelný pouhou lidskou inteligencí. Kromě matky boží je současně i neformální chotí Boha otce a snad i švagrovou de jure Ducha svatého. Pak je tu ten archangel Gabriel, který ji nejprve informoval o jejím početí, neposkvrněném dědičným hříchem a vzápětí zasvětil do sladkého tajemství, že je v jiném stavu se samotným Bohem. Proč tak důležitá mise byla svěřena pouhému archangelovi? Vždyť v hierarchii legií andělských to odpovídá tak dnešnímu desátníkovi. Proč tam nebyl poslán aspoň churubín? Asi je tomu stejně na nebi jako na zemi. Ani tady se vysocí bafuňáři netěší zvláštní důvěře, zejména, jde-li o delikátní záležitosti.

Paní Schröderová navrhuje, aby se psalo nikoli der Gott, nýbrž das Gott. Němci to mají jednoduché. My nemůžeme místo ten Bůh jednoduše napsat to Bůh. Musel by se změnit tvar slova  i koncovka. Nejlépe by tak ještě znělo to Boho podle vzoru město.  1.,4. a 5. pád by byl Boho, 2., 3.,6. a 7. pád by zachovával současné tvary. Tedy bez Boha, k Bohu, o Bohu, s Bohem.

 

Pro dnešek,  s Bohem!

 

 

 

 

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora