Nová munice proti Schwarzenbergovi (pouhá fikce)

středa 23. leden 2013 18:06

Blíží se prezidentské finále. Zbývá už jen čtvrtek, v pátek může být pozdě. Je nejvyšší čas vyrukovat s takovým obviněním, které definitivně pohřbí sebemenší šanci Schwarzenberga dobýt Pražský hrad

Všechen smrdutý prach už byl vystřílen,  slušnou práci odvedl i šéfův syn. Na šovinistickou strunku si zabrnkala i jeho obětavá  choť, typu "Čech de luxe", jak se svého času  přezdívalo normalizačně zdatným Slovákům. Málo naplat, nakonec se muselo hrábnout do železné rezervy, do opravdového svinstva, spravovaného  samotným  Bartošem, (spolehlivým  poskokem Hradu, pochváleným prezidentem za seznam pravdoláskařů, usnadňující jejich případnou likvidaci).

Zbývá už jedna jediná možnost, přimět k epochálnímu  prorockému odhalení dvorního zaříkávače  Petra Hájka. Ten silný tabák s Havlem, sluhou Antikrista, nebyl špatný, ale  už vyčpěl, je třeba něco nového, brizantního, skrz naskrz vylhaného,  co ale přežije právě ty dva osudové dny.  Pozdější  nářky už nic nezmění, bude dovoleno, dobojováno.

Hájek se pouští do práce, spočívá  na lánském klekátku paní Lívie a ejhle, Spasitel k němu promlouvá: "Nejen podle skutků jejich, leč i podle tváře jejich je poznáte!" Inu ovšem ta tvář, ta tvář, ta připomíná čerta z dětských pohádek a děti se těší Boží milosti, řekl přece kdysi "Nechte maličkých přijít ke mně!" Už  ho poznávám.  Je to ale tvář Lucifera, světlonoše nebo Belzebuba, krále much?  Obojí!  Ovšem,  Schwarzenberg byl počat v nemravném loži dvou ďábelských gayů, to on přivedl Havla na cestu hříchů, to on chce vyrvat moc z rukou bohem i lidem vyvoleného  blahoslaveného dvojjediného Klauzemana.

Jak dopadne volba my lidé nevíme. Buď se konečně stanem zemí, na niž můžeme být hrdi, nebo tu "pod obojí způsobou" začne znovu řádit  ten prokletý Dvojjediný. Bůh nás ochraňuj!

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora