Stará láska partnerů K & Z nerezaví

sobota 24. srpen 2013 14:31

Ne, nejde tu o gaye, veřejně demonstrovanou homosexualitou Káčko vulgo Kikina okázale pohrdá. Jde o vztah ryze pragmatický, lukrativní, pro občanskou společnost zhoubný.

Slyšme, slyšme! Velká koalice ČSSD & TOP 09 by podle Zemana byla zradou na voličích a prý ji ne a  ne a nepřipustí. Přitom se jedná o čistě akademickou hrozbu. Ve skutečnosti velmi reálně hrozí jiné obscénní souručenství, bratrská spolupráce zemanovců s klausovci, tedy dvou fanklubů, třeštících na ještě o fous  vzdálenějších koncích politického spektra.

Ideje neideje, prozatím to bezchybně a vzájemně výhodně  funguje v modelové osobní rovině Klaus & Zeman. Je ovšem třeba jít dále a nepřešlapovat na místě. Sloučením obou těchto radikálních reagentů, může vzniknout, obdobně jako v chemii,  inertní  liknavé cosi, nazvěme to pracovně marast Klauemanna (vynecháním  posledního písmene prvního slova a prvního písmene posledního slova a po německé  pravopisné úpravě). Přeloženo do češtiny je Klauemann drápal či dlouhoprsťák.

Vybavené drápy  může toto bahnisko Klauemanna pomalu, tiše leč vytrvale hrabat  pod sebe do svých ponurých podloží  jako za zlatých časů opoziční smlouvy.

Navíc opřeno o ono východní slovanské dubisko tu může setrvat nejednu dekádu.  Meliorace (vylepšování) ve skutečnosti nekontrolovatelné zabahňování byla ruská specialita minulého století.

 

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora