Amino, matko prorokova, oroduj za nás!

pondělí 23. září 2013 16:09

Prorok Muhamed jistě nějakou matku měl, naše pokorné litanie proto nemusí nutně dopadnout na neúrodnou půdu.

Neznalost koránu neomlouvá. V Nairobi těchto dní stála život desítky nevěřících psů z Evropy a okolí, kteří se před hlavněmi kalašnikovů zbaběle vydávali za pravověrné muslimy. 

Dokud si z islamistů děláme legrácky, nejsme na tom ještě tak zle. Hůře bude až nám ti cvoci přerostou přes hlavu. Poznáme to podle toho, že řada pomýlených (křesťanů i ateistů) náhle zjistí, že na tom islámu něco je, koupí si kobereček a začne na veřejnosti, nejlépe před zraky islámských revolučních gard,  tlouci hlavou o zem.

Pak se rychle společensky setmí, vrátí se středověk, přemnožená lidská cháska se už nedokáže uživit, zdegeneruje a bídně vyhyne. Po  více milionech let je snad nahradí olihně, velice inteligentní  ohební měkkýši, ideální nástupci člověka,  zkrachovalého genetického  experimentu přírody s primáty z čeledi hominidů. 

Tenhle katastrofický scénář se nemusí naplnit, půjdeme-li hezky tvrdě po islamistech.  Paradoxní na tom je, že zvláště nebezpeční nejsou  divoce rostoucí  afroasijští islamisté, ale ti, kteří byli domestikováni  v Americe a v Evropě. Nemusíme se obtěžovat až někam do Nairobi, do Chartúmu nebo jiné tramtárie, můžeme s nimi  bez velkých investic válčit doma. Vždyť  docela nedávno se v tisku objevila zpráva, podle níž jistý imám, tuším že brněnský, učil své žáky, že my nemuslimové  jsme kufr, zbytečná zátěž, kterou je dovoleno a žádoucí nenávidět a likvidovat. Což takhle na něj uvalit vazbu? Na naše malé justiční poměry by to byl hrdinský počin, přímo historické vítězství rozumu nad blbostí. Hůře na tom jsou naši unijní sousedi, v jejichž zemích mohou islamisté nashromáždit daleko širší obec vděčných posluchačů.

Na závěr bych si proto místo matky Aminy dovolil oslovit Mutti Angelu aus der Merkelrepublik:
"Vítězná denice Angie, jsi opravdu skvělá, jsi ta nejlepší, věz však,  že islamisté jsou pro Německo a pro zbytek Evropy stejně  nebezpeční  jako ta nová klausoidní  partaj AfD (Alternative für Deutschland). "

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora