Ztracené volby?

pondělí 21. říjen 2013 09:47

Pesimistický scénář tak úplně nevychází. Nenechme se znechutit.

Podle očekávání spíše mrtvo na pravici. Živo uprostřed a procítání z letargie na demokratické levici. Ultras zprava i zleva prakticky bez šanci , zemanovci v ohrožení . Nevypadá to tak špatně jako před pár týdny.

Tenhle rozehraný volební poker má něco do sebe. Jak dokazuje Babiš, získává ten, kdo se v předvolební licitaci nedrží při zdi, kdo neváhá pustit chlup a kdo nemá úplně zničenou reputaci. Nevýrazný Sobotka v hodině dvanácté nalezl odvahu vzdorovat vyvolenci nejvyššího , Haškovi. Zatracením čeledi zemanovců šloufovitých se pokouší o téměř nemožné, rehabilitovat image sociální demokracie jako strany, která není pouhou onucí znecitlivělých chodidel hradního pána.

Pravicové strany přes velikášská gesta nastalých trpaslíků, chtíce nechtíce, budou nuceny hledět na Babiše jako na svého vykupitele. Kalouskovská srovnání Babiše s Bártou zní poněkud falešně, jde zřejmě o úpornou snahu urvat, dokud se dá, ještě nějaké to procento středových voličů.

Zbývají pouhé čtyři dny. Pokud se poslední nadějný trend nezvrhne, nemusí náš život v nejbližších letech stát za exkrement. Dámy prominou.

Na internetový blog je obtížné zavěsit billboard, proto jsem ho nahradil miniaturním "blogboardem". Nic to nestojí, jen chvilku programování v DHTML.

Ať nám to vyjde!






 Pravda je jen to, co se hodí            těmhle kejklířům.




Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora