Levicový monarcha za všechny prachy

pátek 1. listopad 2013 09:26

Člověk si musí klást otázku, jakými myšlenkovými přemety dospěl Hašek k závěru, že Zeman je levicovým prezidentem.

Argumentovat proti této očividné  haškovské  nepravdě je více než snadné: 

Který levicový prezident by dělal veřejnou reklamu tabákovým výrobkům, které  (v levicové hantýrce) škodí zdraví dělníků, drobných rolníků a pracující inteligence?

Který levicový politik by dal pokyn svému tajemníkovi pro špinavé záležitosti, aby v patovém rozložení sil v poslanecké sněmovně zajistil převahu pravice. (Ubožák Melčák a křivák Pohanka)?

Který levicový politik by Izraelcům doporučoval utrapravicové řešení palestinské otázky, plošné vysídlení? 

Který moudrý levicový prezident by posílal na smrt na Golanské výšiny výkvět naší armády za podmínek, kdy nesmí použít zbraně ani na vlastní obranu?

Který levicový politik a posléze prezident by pomocí  zrádných  Škromachů  dlouhodobě rozvracel jedinou autentickou stranu demokratické levice, ČSSD?

Naštěstí Jeho poslední lánské extempore zasadilo důvěryhodnosti Hradu a destruktivní  hradní  politice těžkou ránu, z níž se bude šest týdnů kurýrovat  na invalidním vozíků.  Darovaný čas by měli sociální demokraté, jejich potenciální koaliční spojenci a konstruktivní pravicová opozice využít k svižné  stabilizaci naší politické scény a k důsledné dezemanizaci naší politické kultury!

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora