Zprávy zaručeně nezaručené

pátek 1. duben 2016 08:35

V době zneužívání internetu extremisty a centrálně řízenými východními troly čtenář jistě ocení  původní zaručeně nezaručené informace  

Biblická jména  na prodej:

Podobně jako espézetku lze  za přiměřený poplatek zakoupit  i nové neotřelé  příjmení,  odvozené od biblické postavy  s pošramocenou pověstí,  jako  například Barnabáš, Kain, Chám, Putifar, Saul či Šavel, Juda či Jidáš.    Zvláště odporné  jméno  katana neviňátek, Herodes, už  není na skladě, získal ho rodinně  obchodní partner našeho předního podnikatele.
 

Černá kronika:

Na dole Paskov byly při ranním úklidu nalezeny ostatky  vykostěného odborového předáka Čtvrtkuly, odborné veřejnosti známějšího  pod přezdívkou Quarterball. Nejedná se tudíž o odboráře  Středulu, jak předčasně jásala některá média.

 

Akční plán rozvoje Ostravska , vypracovaný konvičkovci:

Zátěž ekologického a etnického  znečištění Ostravy a jejího širšího okolí je natolik vysoká, že jakákoli následná dekontaminace respektive asanace pozbývá praktického smyslu. Proto jsou uvažována dvě možná řešení. 

1.Prodej  Ostravska Polákům za symbolickou cenu  1 Zlótý nebo

2.přeměna Ostravska na vojenský újezd,  zahrnující cíle dopadu raketových hlavic a  cíle kobercového bombardování. Pro tento účel je zvláště  vhodná  vybydlená  lokalita v Přednádražní  ulici. Občanům  české národnosti a jim blízkým Lachům neboli  Chacharům by bylo nabídnuto náhradní ubytování v Beskydech, ostatním etnikům by byla dána  k uvážení možnost návratu do rodné vlasti. Tak zvaní Romové by před nucenou  evakuací obdrželi sociální dávky na dva až dvacet měsíců, podle geneticky ověřeného   počtu  vlastních dětí.

 

Hradní kartáč

Podle tří neověřených zdrojů si soudruh Nejedlý z Lukoilu pozval na kobereček prezidenta republiky a tlumočil mu nespokojenost Kremlu s jeho  příliš  dotěrným postojem vůči vrcholnému čínskému vedení. V roli prezidenta podle ústavy sice není   za své jednání zodpovědný, jako objekt zájmu Lukoilu může ovšem být  za své krajně nevhodné  citové výlevy  nepříjemně popotahován.

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora