Škobrtnutí Martina Komárka.

neděle 18. září 2016 17:41

V  posledních OVM  nepříjemně překvapil Martin Komárek. Dokonce se nestyděl napadnout  huhňání svého soubesedníka  Františka Laudáta, 

V  posledních OVM  nepříjemně překvapil Martin Komárek. Dokonce se nestyděl napadnout  huhňání svého soubesedníka  Františka Laudáta,  v latině doslova chváleného  (  laudatus = pochválený).  V minulosti  psával Komárek vtipné komentáře, tuším  do MF Dnes, zato dnes byl jako vyměněný. Brzy ztratil nervy a svou neobratnou obhajobou  skutků  Andreje Babiše, šéfovi hnutí  Ano spíše zavařil. Nazval například připravované odejmutí práva podnikání ministrům, soudcům či státním zástupcům v oblasti médií za krádež a omezování osobní svobody. Dovolával se i samotného Pánaboha. Tím ovšem v zemi kacířů přiliš nezabodoval. Příště by to mohl napravit odkazem na morální integritu Babiše, který  se tímto kontroverzním způsoben snažil  zabránit úniku tisku  a internetové zpravodajství  do rukou profesionálních šibalů, například  intrikána Kalouska nebo dvousečného  českého samuraje  Tomio Okamury. Nu, dejme tomu.

Osobně si nemyslím, že by  Babiš  okleštil objektivitu svých médií, konečné slovo by však měli dostat  ti redaktoři, kteří opustili jeho informační  impérium.

Samotnému Babišovi bych doporučil od nyní  konat výhradně dobré skutky, ve svém slovním projevu se vyhýbat častému používání slova   "samozřejmě" a totéž  i jeho podřízeným. Z kandidátů na hejtmany za Ano tímto neduhem trpěli všichni , kteří se nedávno prezentovali  v České televizi. Lidé jsou na toto  alergičtí, podobně se národu zhnusil klausovský  slovní obrat  " to je o něčem jiném".

 

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora