Investice ? Spíše akvizice!

středa 26. říjen 2016 10:52

Řetězec  hradních pochybení narostl do neúnosných rozměrů.

Na počátku byla ješitnost. Já vám ukážu, jak se dělá zahraniční politika, přinášející gigantický hospodářský efekt, dvě stě miliard čínských investic v Česku!  Nejen Babiš má na to jiný názor: stručně řečeno, nepřinese to nové technologie, nevytvoří nová pracovní místa, jen část zisku českých podniků poputuje do Číny. Skvělé strategické partnerství, provázené drzým vměšováním čínských soudruhů do našich interních záležitostí. Čínští vládci přijali poníženou omluvu našich nejvyšších představitelů s tím, že doufají, že budeme plnit své závazky vůči Číně a pro příště nepřipustíme setkání dalajlámy s našimi politiky.

Tak to bychom měli, řekl by Jiří Voskovec. Na pochybnou smlouvu s totalitním režimem navazuje plnění jednoho z přikázání čínského desatera: Nepromluvíš s dalajlamou!.  Za "delikventa" ministra si to odnesl  jeho příbuzný, skvělý muž, pan Brady. Rozhodnutí Hradu neudělit mu státní vyznamenání je doslova středověkou hanebností!

Vzhledem k prozatím tolerované prolhaností Hradu,  jalovým výmluvám páně prezidenta a jeho poskoků věří jen  málokdo.  Zato pan Brady se těší důvěře všech slušných občanů této a nejen této země.  Prezident by měl ze svého pochybení vyvodit důsledky. Není a zřejmě už nikdy nebude důvěryhodným politikem, prospívajícím této zemi. 

Odstoupí?

Václav Vít

Václav Vít

Václav Vít

Především vnitropolitické komentáře, dále o čemkoli, co mě vybudí, pokud možno v odlehčeném duchu

Elektroinženýr, 28 let strávil ve výzkumu a vývoji senzorů záření gama, infračerveného záření, rychlých neutronů a následné elektroniky. V tomto století v důchodu, věnuje se svým zájmům: teoretická fyzika, výpočetní technika. Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, pasivně latiny. Stáří 80 let

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora